خرید آپارتمان و خانه در شهر تهران هم اکنون برای بسیاری از مردم مانند یک رویاست ولی با راهکار های تیم مشاورین املاک کیان اندیشه در ادامه مطلب سعی میکنیم کمی این دیدگاه را تغییر دهیم.

 

خرید آپارتمان در اندیشه

اندیشه تهران واقع در غرب استان تهران و جنوب شرق استان البرز میباشد که یکی از شهر های حومه پایتخت به حساب می آید و در سال های گذشته با تلاش مسئولین این شهر اندیشه تهران به یکی از برترین شهر های کشور از نظر امکانات رفاهی و اجتماعی تبدیل شده است. آپارتمان های اندیشه نیز توانسته اند از آخرین امکانات روز طراحی و معماری در کشور بهره مند شوند و این مهم دستاورد خوب سازندگان و ساکنین این منطقه به کمک مسئولین و مدیران شهری بوده است. شاید تصور کنید که آپارتمان ها و مناطق مسی حومه پایتخت از امکانات خوبی بهره مند نیستند ولی اگر کمی بیشتر دقت کنید به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.

درست است که این شهر از مرکز پایتخت کمی فاصله دارد ولی تمام تلاش ارگان ها و مسئولین این منطقه بر این بوده است که ساکنین اندیشه از نظر امکانات رفاهی و اجتماعی از مرکز پایتخت سطح پایین تری نداشته باشند و به همین دلیل است که شهر اندیشه توانسته از نظر ست به یکی از مهم ترین گزینه های تهران تبدیل شود. با همکاری ساکنین و بومی های منطقه و همینطور سازندگان و شهرداری این شهر در تمام آپارتمان ها و املاک دیگر، خیابان ها و بلوار های شهر، مجتمع های تجاری و اداری و… از آخرین امکانات روز طراحی و ساخت و تکنولوژی برتر استفاده شده است ولی از قیمت مرکز شهر تهران بسیار مناسب تر به مردم ارائه خواهد شد.

خرید آپارتمان در اندیشه اصلی ترین گزینه خرید در حومه تهران | مجله تخصصی املاک کیان

تا به اینجا به توضیح مختصری از امکانات و مزایای طراحی و ساخت شهر اندیشه پرداختیم ولی حال به مسئله مهم تری خواهیم پرداخت و آن هم قیمت این امکانات ارائه شده در زمینه املاک در این منطقه است. همانطور که گفته شد منطقه اندیشه از نظر امکانات مختلف کم و کسری نسبت به مناطق مرکزی تر پایتخت ندارد ولی از نظر قیمت چطور؟

ببینید، یکی از مهم ترین مزایای خرید و فروش املاک در این منطقه این است که علاوه بر امکانات خوبی که برای خریداران و ساکنین به همراه دارد قیمت پایین زمین و املاک در این منطقه نسبت به مرکز پایتخت است. به دلیل این که این منطقه در حومه پایتخت قرار گرفته قیمت زمین و املاک در آن بسیار به صرفه تر از مناطق مرکزی و شمالی پایتخت است با این که از نظر امکانات تمام نیرو و سعی مسولین این منطقه بسیج شده است تا نسبت به مناطق نزدیک به مرکز شهر کسری وجود نداشته باشد. پس شما هم میتوانید با یک گردش خانوادگی کوتاه در شهر اندیشه به تمام امکانات این شهر که در مطالب دیگری به صورت کاملا مفصل به آن ها پرداخته ایم دسترسی پیدا کنید و از نزدیک شاهد این خدمت رسانی ها و امکانات رفاهی و اجتماعی در سطح این منطقه باشید.

 

چرا اندیشه بهترین گزینه برای خرید آپارتمان است؟

با توجه به امکانات و مزایایی که در بالا برای خرید آپارتمان در اندیشه ذکر کردیم شما در حال حاضر یک تصور ذهنی و آشنایی مختصر با امکانات شهر اندیشه برای زندگی دارید ولی باز هم میتوانید دلایلی بیاوریم که اندیشه یکی از برترین و شاید بهترین گزینه برای ست در حومه تهران میباشد. علاوه بر امکانات ذکر شده و قیمت مناسب املاک در این منطقه دیگر به چه مورد خاصی میشود اشاره کرد؟

یکی از ارکان اصلی برتری شهر اندیشه نسبت به سایر مناطق حومه تهران راه های ارتباطی و نزدیکی این منطقه به مناطق مختلف تهران و کرج میباشد. ساکنین شهر اندیشه از راه های زیادی میتوانند خود را به شهر های تهران و کرج برسانند و در مطالب دیگری به راه های ارتباطی بین تهران و کرج و اندیشه به شکل کاملا تخصصی پرداخته شده است ولی برای مثال در این مطلب میتوانیم به اتوبان شهید فهمیده، جاده مخصوص، بزرگراه آزادگان و… اشاره کرد. شما در هر نقطه ای از اندیشه باشید میتوانید با صرف کمتر از بیست دقیقه زمان به مرکز تهران و کرج برسید که برای این راه نیز سیستم های حمل و نقل مناسبی وجود دارد.

شما میتوانید با استفاده از خطوط تاکسی و اتوبوس در پایانه های مختلف شهر اندیشه خود را به مناطق مختلف پایتخت برسانید و قابل ذکر است که در سال های آینده شاهد راه اندازی ایستگاه مترو در این شهر برای رفاه بیشتر حال ساکنین خواهیم بود که طرح این موضوع به مجلس شورای اسلامی نیز فرستاده شده و مورد قبول واقع شده است و هم اکنون در حال بررسی های اولیه و برنامه ریزی برای اجرای آن است.

با برنامه ریزی های فراوان و کار اجرایی در طول سال های گذشته در نقاط مختلف شهر اندیشه جایگاه های مناسب و پایانه های فعال تاکسی رانی و ایستگاه های اتوبوس راه اندازی شده است تا شاغلین تهران و کرج که ساکن شهر اندیشه هستند بتوانند خود را به راحتی به نقاط مختلف پایتخت برسانند و این مهم نیز یکی از اصلی ترین مزایای این منطقه محسوب میشود.

 

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه تهران به کمک مشاوران املاک

املاک کیان جزو قدیمی ترین دفاتر املاک در منطقه اندیشه تهران میباشد که با توجه به سابقه این دفتر املاک که نزدیک به دو دهه بوده و اینکه املاک کیان بزرگترین دفتر املاک در کل منطقه اندیشه محسوب میشود مشاوران با تجربه و خبره ای در این دفتر فعالیت دارند که هم ساکن خود منطقه اندیشه میباشند که باعث میشود احاطه کامل به منطقه اندیشه داشته باشند و هم این که گلچینی از بهترین مشاوران املاک و نمایندگان فروش در اندیشه هستند.

 

اگر قصد خرید و فروش آپارتمان و همچینین خرید و فروش املاک در اندیشه واقع در غرب استان تهران را دارید حتما به املاک کیان مراجعه کنید تا با کمک مشاورین با تجربه و نمایندگان فروش حرفه ای املاک کیان یک تجربه خوب در زمینه املاک را تجربه کنید. سابقه بالای املاک کیان در خرید و فروش آپارتمان در اندیشه و همچنین فروش آپارتمان های نوساز در اندیشه باعث ایجاد رابطه خوب بین دفتر املاک کیان و سازندگان برتر و به نام اندیشه شده است.

آپارتمان های اندیشه مناسب ترین گزینه برای خرید در حومه تهران

چرا خرید آپارتمان و املاک در اندیشه میتواند معامله ای سودمند باشد؟

اندیشه ,های ,املاک ,شهر ,منطقه ,تهران ,این منطقه ,شهر اندیشه ,املاک در ,در این ,در اندیشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سایت رسمی همکاری در فروش فایل PINFILES Self Development And Moreee ایشان مشتاق ترند از ما به دیدار، ما خود حجاب خودیم ناجی فایل انجمن بازاریابی مدرسه امام صادق(ع)و شهید مطهری شیمی و مواد شیمیایی بِدونِ طُ❤ مِثلِ ماهیِ بِدونِ آبَم H آموزشگاه مجازی زبان هُدهُد دانلود کتاب های دانشگاهی