چرا خرید آپارتمان و املاک در اندیشه میتواند معامله ای سودمند باشد؟

منطقه اندیشه تهران از خیلی نظرات دارای امتیاز و شرایطی میباشد که اگر به این مسائل توجه کنیم میبینیم که امروزه خرید و فروش آپارتمان و املاک در اندیشه یک امری سودمند است. در این مطلب میخواهیم به برخی از این امتیازات و امکانات شهر اندیشه تهران بپردازیم…

 

جغرافیای شهر

شهر جدید اندیشه یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار داردو دارای ۶ فاز می‌باشد و در ۳۰ کیلومتری تهران، ۳ کیلومتری شمال غربی شهریار و ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج قرار دارد.شهر اندیشه در غرب استان تهران و همجوار با استان البرز می باشد که میتوان گفت این شهر در دشتهای جنوبی کوههای البرز قرار دارد. موقعیت جغرافیایی آن ۳۵ درجه و۴۲ دقیقه شمالی و ۵۱ درجه و ۲ دقیقه غربی است. زمین آن نسبتا هموار و ارتفاع آن از سطح دریا در نقاط مختلف از ۱۲۰۰ تا ۱۲۵۰متر است.

خرید آپارتمان در اندیشه

موقعیت

شهر اندیشه غیر از مرز شرقی که معادن ماسه حد فاصل آن با شهر قدس هستند از اطراف کاملا متصل به شهرهای دیگر (کرج، شهریار و ملارد) می باشد. از جنوب متصل به شهرهای شهریار و ملارد، از غرب متصل به فردیس کرج و ازشمال با دیگر شهرک های  کرج همجوار می باشد. فاصله اندیشه تا میدان آزادی تهران حدود ۳۰ کیلومتر است. اما با امتداد یافتن مناطق مسی و صنعتی تهران به سمت غرب (تا وردآورد) عملا فاصله تهران و اندیشه به نصف رقم فوق تقلیل یافته است.

خرید آپارتمان در اندیشه

محلات مورد نظر برای خرید آپارتمان در اندیشه

فاز ۱: یکی از محلات اندیشه است و دارای اصول شهرسازی سنتی است. جمعیت این فاز حدود (۵۰،۰۰۰ نفر) از مجموع جمعیت سایر فازهای شهر اندیشه بیشتر است.

فاز ۲: طراحی این فاز در زمینی به مساحت ۱۲۰ هکتار از سال ۱۳۷۰ آغاز و قطعات آن در دوبخش ویلایی و آپارتمانی از سال ۱۳۷۱ به متقاضیان واگذار شد. فاز ۲ فاصله نسبتاً زیادی با سایر فازها دارد.فاز ۲ اول به فرهنگیان اختصاص داشته است.

فاز ۳: اندیشه در سال ۱۳۷۰ در زمینی به مساحت ۳۶۰ هکتار طراحی و بر اساس کاربری مصوب در مراحل مختلف واگذار شده است. این فاز از نظر دارا بودن زیر ساخت‌های شهری شرایط بهتری نسبت به فاز ۱ دارد. در این فاز مجتمع بزرگ تجاری نگارستان به بهره‌برداری رسیده و از پر بازدیدترین و شیک‌ترین مجتمع در اندیشه می‌باشد. در فاز ۳ یک سینما نیز وجود دارد.

فاز ۴: مساحت این فاز ۳۳۰ هکتار بوده که از سال ۱۳۷۵ آماده‌سازی اراضی و واگذاری آن آغاز گردید. فاز ۴ متصل به فاز ۳ است و تداومی است بر روند گسترش فاز ۳ که در کنار جاده کرج– شهریار واقع شده‌است. بازار بزرگ ایرانی اسلامی که به سبک نقش جهان اصفهان طراحی شده است، در این فاز به بهره برداری رسیده است و همچنین مجتمع تجاری و اداری ارغوان که با مساحت زمینی بالغ بر ۴۲۰۰ متر مربع و زیربنای حدود ۴۸۰۰۰ متر مربع، به صورت مشارکت با بخش خصوصی در فاز ۴ اندیشه، در آذر ماه سال ۹۲ افتتاح شده است. بازار ایرانی اسلامی که نماد معماری ایرانی اسلامی است در این فاز واقع شده است.

فاز ۵: مساحت این فاز ۱۹۴ هکتار است. فاز ۵ در کنار جاده کرج- شهریار در قسمت شمالی فاز ۴ شکل گرفته‌است. مانند سایر فازها دارای مجتمع‌های تجاری، مدارس، فرهنگسرای سعدی و مسجد است. خانه‌های مسی در این فاز به دو صورت آپارتمانی و ویلائی، با متراژ بالاتر ساخته شده است و محله‌های آن به نسبت فاز ۱ و ۳ و… دارای فضای آرامتری است.

فاز ۶: این فاز به مساحت ۴۰۰ هکتار می‌باشد که عمده زمین‌های آن در مالکیت بخش خصوصی می‌باشد.

خرید آپارتمان در اندیشه کاری بسیار سودمند در زمینه املاک در تهران | املاک کیان

خرید آپارتمان در اندیشه

آب و هوا

اگرچه از لحاظ جغرافیایی این شهر در محدوده اقلیم گرم و خشک قرار دارد لاکن مجاورت آن با کوهپایه های جنوبی البرز و قرار داشتن آن در مسیر بادهای معروف شهریار  علاوه بر آن که منجر به آن شده که در اغلب ایام سال از هوای پاک و مطبوعی برخودار باشد همچنین در بسیاری از روزهای بهار و تابستان و بخشی از پاییز، وزش بادهای مذکور که از روی کشتزارهای استانهای البرز و قزوین عبور می کنند لطافت و خنکای مطبوعی در هوای شهر ایجاد می کنند و بنابر این تا حدودی آب و هوای آن ییلاقی می باشد.

 

زیر ساختها

علی رغم جدید بودن شهر از لحاظ اغلب زیر ساختها وضعیت نسبتا مناسبی وجود دارد.

۱- تمامی معابر فعال شهر جدول کشی و آسفالت می باشد.

۲- در تمام نقاط آب، برق، گاز و تلفن وجود دارد. (قبلا مشکل فشار آب وجود داشت لیکن اکنون این مشکل کاهش یافته است)

۳- آنتن دهی همراه اول و ایرانسل مناسب است.

۴- اینترنت به صورت دایال آپ،ADSL ، بیسیم و وایمکس در دسترس می باشد اما هزینه اینترنت پرسرعت نسبت به کرج و تهران گران است.

۵- راه های ارتباطی با کرج و تهران نیز به خوبی قابل استفاده است که از این راه ها میتوان خود را از اندیشه به سرعت به تهران رساند.

 

امکانات روبنایی خرید آپارتمان در اندیشه

۱- مدارس عمدتا دولتی و تقریبا به تعداد مورد نیاز

۲- پارکها و فضای سبز و وسایل ورزشی در همه نقاط شهر و زمینهای ورزش فنس دار و زمینهای بازی کودکان در عمده نقاط وجود دارد.

۳- تعداد زیادی ورزشگاه با فضای سرپوشیده و رو باز و باشگاه ورزشی و دو استخر سرپوشیده عمدتا در فاز سه

۴- مراکز پستی و مخابراتی و خدمات دولت الکترونیک

۵- تعداد محدودی شعب بانکهای دولتی (ملی، صادرات، مسکن، رفاه، تجارت).

۶- چهاردرمانگاه شبانه روزی، چند مرکز بهداشت و چند آزمایشگاه پزشکی، پنج داروخانه که یکی شبانه روزی است و وجود بیمارستان.

۷- میادین میوه و مواد خوراکی و بهداشتی در اکثر مناطق

۸- تعداد پرشماری از مراکز تجاری محلی، منطقه ای و مرکزی که اکثرا با امکانات کامل ساخته شده اند و در اختیار ساکنین قرار گرفته اند.

۱۰- چند کتابخانه و فرهنگ سرا

۱۱- یک پاسگاه انتظامی

۱۲- دو ایستگاه آتش نشانی

۱۳- یک سینمای دو سالنه و یک سینمای چهاربعدی

۱۴- عمده مناطق دارای مسجد هستند

۱۵- یک مجتمع خدمات صنعتی و گارگاهی

۱۶- علاوه بر یک پمپ بنزین و سه جایگاه گاز داخلی تعداد کافی پمپ بنزین در اطراف شهر وجود دارد و از این بابت نسبتا وضعیت مناسبی برقرار است.

خرید آپارتمان در اندیشه

خرید آپارتمان در اندیشه کاری بسیار سودمند در زمینه املاک در تهران | املاک کیان

شهرسازی

از آنجا که این شهر بر اساس طراحی و برنامه ریزی کارشناسان شهر سازی تاسیس گردیده است لذا در ساختار آن عمده ملاحظات یک شهر مدرن طبق استانداردهای جدید شهر نشینی در نظر گرفته شده است. بخشی از این ملاحظات به شرح ذیل است:

۱-  عدم تداخل کاربری های گوناگون مانند مسی، تجاری، اداری، ورزشی، درمانی، آموزشی، کارگاهی و … در یکدیگر.

۲ – امتناع از ایجاد معابر خودرویی متقاطع (به شکل موزاییکی) در مناطق مسی جهت کاهش انگیزه تردد برای خودروهای گذری و افزایش امنیت و آرامش مناطق مسی شبکه کوچه ها و خیابانهای فرعی در مناطق مسی اغلب به نحوی طراحی شده که از عبور خودروهای نا مرتبط با ساکنین و از سرعت گرفتن خودروها پیشگیری شود (مثلا با ایجاد قوس، بن بست و پیچیدگی در شبکه معابر فرعی).

۳ – خیابانهای اصلی دارای عرض ۲۴ تا ۶۰ متر می باشند و همه خیابانهای اصلی و فرعی دارای پیاده روی مناسب (به عرض ۳ تا ۱۵ متر) هستند. در طول پیاده روهای عریض فضای سبز وسیع و بعضا نیمکت منظور شده است.

۴ – تعداد زیادی پارکینگ عمومی رایگان در مجاورت اماکن پر مراجعه وجود دارد.

۵ – اغلب کوچه ها کمتر از ۱۰۰ متر طول دارند و کوچه های دارای بیش از ۵۰ واحد مسی (خانوار) نادر می باشد.

 

خرید آپارتمان در اندیشه به راحتی هرچه تمام تر

اگر به دنبال خرید آپارتمان در اندیشه با بهترین شرایط و امکاناتی که در این مطلب برای شماکاربران عزیز ذکر کردیم هستید میتوانید با مراجعه به املاک کیان به راحتی آپارتمان مناسب شرایط خود و مورد نظرتان را پیدا کنید و یک خرید خوب را در زمینه املاک تجربه کنید.

املاک کیان با فعالیت نزدیک به دو دهه در زمینه املاک و ارتباط خوب با سازندگان و همکاری با آنان در ساخت و ساز در منطقه و خرید و فروش آپارتمان ها در منطقه اندیشه تهران میتواند شما کاربران و خریداران عزیز را در تمام فعالیت های ملکی مانند خرید و فروش آپارتمان در اندیشه تهران یاری رساند.

مشاوین و نمایندگان فروش فعال در املاک کیان با آشنایی و احاطه کامل در کل منطقه و در اختیار داشتن بیشترین تعداد فایل املاک در اندیشه تهران تاکنون رضایت کامل را از مشتریان و مراجعه کنندگان خود کسب کرده و امروزه شاهد مراجعه سازندگان برتر منطقه در املاک کیان هستیم و این دست آورد حاصل سال ها فعالیت صادقانه و همینطور اعتماد مشتریان عزیز ما در غرب استان تهران بوده است.

آپارتمان های اندیشه مناسب ترین گزینه برای خرید در حومه تهران

چرا خرید آپارتمان و املاک در اندیشه میتواند معامله ای سودمند باشد؟

فاز ,اندیشه ,شهر ,آپارتمان ,تهران ,۳ ,در اندیشه ,این فاز ,آپارتمان در ,خرید آپارتمان ,می باشد ,منطقه اندیشه تهران ,اندیشه میتواند معامله

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سازمان دانش آموزی شهرستان اردل زیباکنار زیست‌ پاره‌ها بسم الله الرحمن الرحیم 清亮如水 وبلاگ الهه دارانی گنهرانی شرکت کامتل(kumtel) اسپویلر موزه درد معاصر تولید محتوا فنی